O Firmie

KANCELARIA RZECZOZNAWSTWA MAJĄTKOWEGO i AGENCJA OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI VARIANT A, z siedzibą w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej 270 lok. 1505 (dawniej ul. Wólczańska 128/134) działa na rynku nieruchomości od 1994r.

Świadczymy usługi w pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w zakresie:

  • Kupna
  • Sprzedaży
  • Najmu
  • Dzierżawy
  • wszelkiego rodzaju nieruchomości mieszkalnych (domy, mieszkania) i komercyjnych (lokale i obiekty użytkowe).


 W zakresie RZECZOZNAWSTWA MAJĄTKOWEGO dokonujemy wycen nieruchomości dla osób fizycznych i prawnych dla każdego celu, w tym np. w celu zabezpieczenia hipotecznego kredytów bankowych.

Pracujemy na rzecz zarówno klientów indywidualnych, jak i klientów instytucjonalnych.

Aby pełniej i sprawniej obsługiwać Naszych Klientów współpracujemy z biurami obrotu nieruchomościami z terenu Łodzi oraz m.in. Aleksandrowa Łódzkiego, Pabianic, Zgierza w ramach internetowej sieci wymiany ofert
Centralnego Banku Nieruchomości  :
każda zgłoszona w naszym biurze na wyłączność oferta trafia natychmiast do biur sieci, gdzie jest prezentowana Klientom tych biur.
każdy zgłaszający się do nas Klient poszukujący nieruchomości może bezpośrednio u nas zapoznać się z ofertą wszystkich biur sieci.
Nawiązaliśmy współpracę z BANKAMI i specjalizującymi się w pośrednictwie kredytowym Firmami, aby pomóc Naszym Klientom w uzyskaniu kredytów na zakup nieruchomości.

Terenem naszego działania jest obszar RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ, ale przede wszystkim nasze rodzinne miasto ŁÓDŹ i jego okolice oraz województwo łódzkie wraz z ościennymi terenami województw przyległych.

Jesteśmy profesjonalistami.
Do takiego stwierdzenia upoważnia nas wieloletnie doświadczenie w działalności na rynku nieruchomości, oraz nasze przygotowanie zawodowe.
Właściciele Firmy - Dorota Zarychta i Andrzej Zarychta - są absolwentami Wydziału Budownictwa Lądowego i Architektury Politechniki Łódzkiej. Posiadają również, zgodnie z obowiązującym prawem, nadane w trybie ustawy z dn. 21 sierpnia 1997r o gospodarce nieruchomościami licencje zawodowe pośredników w obrocie nieruchomościami o nr 497 i 498. Są także członkami Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Polski Centralnej i Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości.
Rzeczoznawcą majątkowym jest Andrzej Zarychta, posiadający uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości, Członek Łódzkiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych.

Pragnąc sprostać oczekiwaniom naszych Klientów stale podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe.

Dobro naszych Klientów oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych przez Nich transakcji, obejmujących niejednokrotnie dorobek całego ich życia, jest naszym nadrzędnym celem.

Jeśli chcielibyście Państwo kupić, sprzedać, wynająć nieruchomość lub dokonać wyceny nieruchomości - skontaktujcie się z nami:

Agencja Obrotu Nieruchomościami
tel.: 42 636 06 60
tel.: 42 636-86-85
kom.: 602 38 36 30
faxem: 42 636-60-96
e-mail: nieruchomosci@variant.com.pl

Rzeczoznawca Majątkowy    
tel.: 42 636-52-53
kom.: 501 448 135
faxem: 42 636-60-96
e-mailem: variant@variant.com.pl

wypełniając formularz kontaktowy

lub osobiście: 90-361 Łódź, ul. Piotrkowska 270 lok. 1505
Jesteśmy do Waszych usług! Zapraszamy!

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem