KAW-MS-36632 Mieszkanie na sprzedaż
Informacje ogólne
↑ zwiń
↓ rozwiń
| Lokalizacja | Tomaszów Mazowiecki, Smugowa |
| Rodzaj budynku | blok |
| Pow. całkowita [m2] | 46,5 m² |
| Piętro | 3p |
| Liczba pokoi | 2 |
| Cena | 385000 PLN (8279.57 PLN / m²) |
|
Przytulne jasne i doskonale zlokalizowane mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim na Smugowej
Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy spokojnej i cichej ul. Smugowej. W okolicy wiele zadbanych terenów zielonych, tras pieszych i rowerowych. Komunikacja Mieszkanie jest doskonale skomunikowane z resztą miasta. W najbliższym sąsiedztwie liczne markety, szkoły podstawowe, przedszkole, szpital. Opis nieruchomości Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowy budynku z 2011 roku. Osiedle to zostało zaprojektowane w przemyślany, estetyczny i przyjazny mieszkańcom sposób. Klatka schodowa czysta, dobrze utrzymana. Mieszkanie o powierzchni 46,50 mkw do którego przynależy komórka w piwnicy o powierzchni 11,99 mkw. Mieszkanie stanowi odrębna własność i administratorem budynku jest MG Property. Czynsz administracyjny wynosi 727,63 zł i zawiera wszelkie opłaty związane z utrzymaniem lokalu/ centralne ogrzewanie, śmieci, fundusz remontowy, zaliczki na wodę ciepła i zimną. Dodatkowe informacje/Atuty
Dla kogo ? Mieszkanie jest idealną propozycją dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, jednocześnie kładących nacisk na dobrą lokalizację i świetną komunikacje. Mieszkanie szczególne polecam osobom dających gwarancję spokojnego funkcjonowania. Bezpieczne zamknięte osiedle. Przyjemne miejsce do życia. Mieszkanie idealne dla singla lub pary z dziećmi -osób szukających komfortowego mieszkania. Sprawdzi się jako rentowna inwestycja pod najem długoterminowy. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację ! |