Wyszukiwarka ofert

Wybierz lokalizację

Oferty

Miejscowość
Cena
Powierzchnia
Data
MACH-MS-306 | Mieszkanie Sprzedaż
470 000 pln (9 400,00 pln / m²)
Lokalizacja Łódź
Rodzaj budynku blok
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 50,0 m²
Piętro 1p
2-pokojowe mieszkanie 50,4 m² Łódź - Radogoszcz Wschód - gotowiec inwestycyjny Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,4 m² położone na 1. piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Łodzi — R ...
Pokaż szczegóły Dodaj do notatnika Usuń z notatnika Pokaż na mapie
PRO-MS-11140 | Mieszkanie Sprzedaż
980 000 pln (6 621,62 pln / m²)
Lokalizacja Łódź
Dzieln./Miejsc. Śródmieście
vir_wyszukaj_rejon Deptak
Ulica PIOTRKOWSKA
Rodzaj budynku kamienica
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 148,0 m²
Piętro 1p
4-POKOJOWE MIESZKANIE W KAMIENICY NA UL. PIOTRKOWSKIEJ - DEPTAK, PO GENERALNYM REMONCIE, NA CELE MIESZKALNE, KANCELARIĘ, BIURO, GABINETY LEKARSKIE itp., ŚWIEŻO ZROBIONA ELEWACJA FRONTOWA.  UWAGA ...
PRO-MS-11139 | Mieszkanie Sprzedaż
1 470 000 pln (10 425,53 pln / m²)
Lokalizacja Łódź
Dzieln./Miejsc. Śródmieście
Ulica rejon Tylnej
Rodzaj budynku apartamentowiec
Liczba pokoi 5
Powierzchnia 141,0 m²
Piętro 6p
POLECAM komfortowy, 5-pokojowy apartament typu PENTHOUSE na ostatnim piętrze, ELEGANCKIEGO APARTAMENTOWCA W CENTRUM ŁODZI, budynek ogrodzony, z windą, ŚRÓDMIEŚCIE, ul. Sienkiewicza, rejon ul. Tyln ...
CNT-MS-1657 | Mieszkanie Sprzedaż
315 000 pln (7 914,57 pln / m²)
Lokalizacja Zduńska Wola
Dzieln./Miejsc. Południe
Rodzaj budynku blok
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 39,8 m²
Piętro 4p
Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie – Osiedle Manhattan. Funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 39,8 m², położone na 4. piętrze w bloku  w Zduńskiej Woli. Lokal idealny dla singla, pary, małe ...
Pokaż szczegóły Dodaj do notatnika Usuń z notatnika
KAW-MS-36633 | Mieszkanie Sprzedaż
435 000 pln (8 207,55 pln / m²)
Lokalizacja Tomaszów Mazowiecki
Ulica Niska
Rodzaj budynku blok
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 53,0 m²
Piętro 2p
Z przyjemnością prezentuje Państwu mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Niskiej. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, widne o powierzchni 53 mkw położone na IIpiętrze. Nieruchomość usytuowana jes ...
Pokaż szczegóły Dodaj do notatnika Usuń z notatnika
KAW-MS-36632 | Mieszkanie Sprzedaż
385 000 pln (8 279,57 pln / m²)
Lokalizacja Tomaszów Mazowiecki
Ulica Smugowa
Rodzaj budynku blok
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 46,5 m²
Piętro 3p
Przytulne jasne i doskonale zlokalizowane mieszkanie w Tomaszowie Mazowieckim na Smugowej Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy spokojnej i cichej ul. Smugowej. W okolicy wiele zadbanyc ...
Pokaż szczegóły Dodaj do notatnika Usuń z notatnika
LDR-MS-1831 | Mieszkanie Sprzedaż
395 000 pln (10 675,68 pln / m²)
Lokalizacja Łódź
Dzieln./Miejsc. Widzew
vir_wyszukaj_rejon Zarzew
Rodzaj budynku blok
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 37,0 m²
Piętro 1p
Przytulne M-3 przy Parku Podolskim – gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym ...
PRO-MS-11124 | Mieszkanie Sprzedaż
210 000 pln (10 427,01 pln / m²)
Lokalizacja Łódź
Dzieln./Miejsc. Śródmieście
Ulica Pomorska
Rodzaj budynku blok
Liczba pokoi 1
Powierzchnia 20,1 m²
Piętro 3p
Umeblowana i wyposażona kawalerka, z bardzo dużym balkonem Loggia , w budynku winda, w okolicy Ronda Solidarności -  ul. Pomorska - REJON UNIWERSYTETU - idealna pod wynajem dla studentów Idealna dl ...
LDR-MS-1830 | Mieszkanie Sprzedaż
459 000 pln (8 660,38 pln / m²)
Lokalizacja Łódź
Dzieln./Miejsc. Polesie
vir_wyszukaj_rejon Retkinia
Rodzaj budynku blok
Liczba pokoi 3
Powierzchnia 53,0 m²
Piętro parter
Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie typu M4 o powierzchni 53 m², położone na parterze w zadbanym, 4-piętrowym bloku na cenionym osiedlu Retkinia w Łodzi, w rejonie ulic ...
CNT-MS-1653 | Mieszkanie Sprzedaż
359 000 pln (10 995,41 pln / m²)
Lokalizacja Zduńska Wola
Dzieln./Miejsc. Południe
Rodzaj budynku blok
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 32,7 m²
Piętro 1p
Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,65m2 usytuowane na I piętrze  w Zduńskiej Woli - Południe. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wc . Salon z kuchnią ...