Wyszukiwarka ofert

Wybierz lokalizację

Oferty

Miejscowość
Cena
Powierzchnia
Data
PRO-GS-11148 | Działka Sprzedaż
395 000 pln (314,49 pln / m²)
Lokalizacja Łódź
Dzieln./Miejsc. Widzew
vir_wyszukaj_rejon Nowosolna
Ulica Brzezińska
Powierzchnia 1 256,0 m²
- OGÓLNIE: działka budowlana przy ul. Brzezińskiej z bezpośrednim wjazdem z ulicy, media - woda, prąd, gaz - dostępne z ulicy, aktualny plan zagospodarowania przestrzennego - przeznaczenie tereny zabu ...
Pokaż szczegóły Dodaj do notatnika Usuń z notatnika
KAW-GS-36637 | Działka Sprzedaż
760 000 pln (151,39 pln / m²)
Lokalizacja Tomaszów Mazowiecki (gw)
Dzieln./Miejsc. Smardzewice
Powierzchnia 5 020,0 m²
Na sprzedaż duża działka 5020 m2  - obecnie podzielona na 4 działki z droga dojazdową.  Sprzedaż w całości  - przy tak atrakcyjnej cenie.  Lokalizacja:  Wyjątkowa lokalizacja działki , w pobliżu ...
Pokaż szczegóły Dodaj do notatnika Usuń z notatnika
MACH-GS-305 | Działka Sprzedaż
1 950 000 pln (2 941,18 pln / m²)
Lokalizacja Łódź
Powierzchnia 663,0 m²
Działka inwestycyjna 663 m² przy Manufakturze - Centrum Łodzi Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna położona w jednej z najszybciej rozwijających się części centrum Łódź – przy ul. Piwnej, w be ...
Pokaż szczegóły Dodaj do notatnika Usuń z notatnika Pokaż na mapie
PRO-GS-11126 | Działka Sprzedaż
399 000 pln (414,76 pln / m²)
Lokalizacja Łódź
Dzieln./Miejsc. Polesie
vir_wyszukaj_rejon Huta Jagodnicka
Ulica rej. Huta Jagodnica
Powierzchnia 962,0 m²
- OGÓLNIE: kształtna narożna działka budowlana na Złotnie, w rejonie ulicy Huta Jagodnica, media - woda, prąd - dostępne z ulicy, aktualna decyzja wz - można od razu wystąpić o pozwolenie na budowę !! ...
CNT-GS-1655 | Działka Sprzedaż
166 000 pln (148,08 pln / m²)
Lokalizacja Zduńska Wola (gw)
Dzieln./Miejsc. Janiszewice
vir_wyszukaj_rejon Karolew
Powierzchnia 1 121,0 m²
Działka doskonała dla osób szukających miejsca pod budowę własnego domu w komfortowych warunkach Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1121 m2 zlokalizowaną w Karolewie. Dla działki został ...
Pokaż szczegóły Dodaj do notatnika Usuń z notatnika
CNT-GS-1654 | Działka Sprzedaż
166 000 pln (105,20 pln / m²)
Lokalizacja Zduńska Wola (gw)
Dzieln./Miejsc. Janiszewice
vir_wyszukaj_rejon Karolew
Powierzchnia 1 578,0 m²
Działka doskonała dla osób szukających miejsca pod budowę własnego domu w komfortowych warunkach Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1578 m2 zlokalizowaną w Karolewie. Dla działki został ...
Pokaż szczegóły Dodaj do notatnika Usuń z notatnika
PRO-GS-11108 | Działka Sprzedaż
399 000 pln (414,76 pln / m²)
Lokalizacja Łódź
Dzieln./Miejsc. Polesie
vir_wyszukaj_rejon Huta Jagodnicka
Ulica rej. Huta Jagodnica
Powierzchnia 962,0 m²
ATRAKCYJNA NAROŻNA działka budowlana na Złotnie, w rejonie ulicy Huta Jagodnica, MEDIA - prąd  skrzynka przy działce, woda w ulicy, AKTUALNA DECYZJA WZ - o warunkach zabudowy - można od razu wystą ...
PFT-GS-4415 | Działka Sprzedaż
690 000 pln (489,36 pln / m²)
Lokalizacja Łódź
Dzieln./Miejsc. Polesie
Powierzchnia 1 410,0 m²
Przedstawiam na sprzedaż działkę budowlaną na atrakcyjnym osiedlu Złotno w Łodzi przy ul. Podchorążych. Działka o powierzchni 1410m2 położona w sąsiedztwie nowych domów oraz działek niezabudowanych ...
Pokaż szczegóły Dodaj do notatnika Usuń z notatnika
KAW-GS-36625 | Działka Sprzedaż
269 000 pln (267,93 pln / m²)
Lokalizacja Tomaszów Mazowiecki (gw)
Dzieln./Miejsc. Wąwał
Ulica Sadowa
Powierzchnia 1 004,0 m²
Ta bardzo atrakcyjna działka we wsi Wąwał o numerze ewidencyjnym 171/12. To idealna inwestycja dla przyszłych właścicieli. Nieruchomość prezentowana jest w ramach wyłącznej umowy sprzedaży. Lokaliz ...
Pokaż szczegóły Dodaj do notatnika Usuń z notatnika
CNT-GS-1652 | Działka Sprzedaż
186 000 pln (112,52 pln / m²)
Lokalizacja Zduńska Wola (gw)
Dzieln./Miejsc. Wymysłów
vir_wyszukaj_rejon Kłady
Powierzchnia 1 653,0 m²
Oferujemy na sprzedaż 6 działek o powierzchni od 1653m2 do 1714m2 zlokalizowane w gminie Zduńska Wola - Kłady,  nadające się pod budowę domu jednorodzinnego.  Działki posiadają wydane warunki pod z ...